Solárne zostavy obrazok č.1
Solárne zostavy obrazok č.2

Solárne zostavy

Naša spoločnosť vám ponúka komplexné riešenie využitia solárnych zostáv nemeckej značky WOLF s dlhoročnou životnosťou vďaka použitiu kvalitných materiálov, s predĺženou zárukou na 5 rokov. Kolektory spĺňajú podmienky dotácie, majú certifikát Solar Keymark a certifikát TSÚ Piešťany.

Solárne zostavy WOLF predstavujú efektívne riešenie –  zníženie nákladov na vykurovanie a ohrev úžitkovej vody, pričom sa vynaložená investícia vráti v priebehu niekoľkých rokov.

Typy solárnych kolektorov

Ako to funguje?

Na prípravu teplej úžitkovej vody sú najvhodnejšie ploché solárne kolektory, ich optická účinnosť ponúka najlepší pomer ceny a získaného tepla. Dajú sa umiestniť na strechu domu alebo do nej priamo zabudovať, dobre odolávajú poveternostným podmienkam. Rúrkové kolektory sú vhodné na šikmé strechy v hornatých krajoch, ich výhodou je rovnomernejšia krivka účinnosti, lepšie tepelnoizolačné vlastnosti a odolnosť voči prehriatiu.

Solarne zostavy modry anjelSolárne zostavy WOLF majú  ocenenie symbolom “modrý anjel” = ekologický maják. Dané ocenenie označuje produkty plne šetrné k životnému prostrediu a k človeku. Značí, že pri výrobe bola maximálne obmedzená spotreba energie a vody, ako aj nepoužívanie nebezpečných látok.

© Copyright 2023 ENERGYHOUSE