Stavebné povolenie

Vybavenie stavebného povolenia s potrebnou dokumentáciou radi zabezpečíme za vás, ušetríte čas, starosti a v konečnom dôsledku aj financie.

 

Začiatok realizácie po vydaní stavebného povolenia

S realizáciou montovaného domu vieme začať už do mesiaca od nadobudnutia právoplatnosti stavebného povolenia.

 

Rýchlosť výstavby

Dĺžka výstavby montovaného domu vrátane realizácie základovej dosky je od štyroch do šiestich mesiacov v závislosti od typu projektu a typu financovania.

 

Záruka 15 rokov na statiku

Svojim stavbám veríme, používame kvalitné výrobky a materiály. Vďaka tomu si dovolíme poskytnúť zmluvnú záruku na statiku konštrukcie 15 rokov.

 

Fixná cena v zmluve bez doplatkov navyše

Naša cena katalógového a individuálneho projektu je garantovaná v zmluve.

Pokiaľ má klient požiadavky na úpravu katalógového projektu, prípadne záujem o individuálny projekt, tak si s klientom prejdeme podrobne všetky požiadavky, ktoré projektant zapracuje a po odsúhlasení sa vystaví konečná cenová ponuka, ktorá je pevne stanovená a garantovaná v zmluve.

 

Energetická úspornosť

Ekonomická prevádzka vďaka tepelnoizolačným vlastnostiam použitých materiálov a navrhnutej kompletnej konštrukcie.

Flexibilita výstavby

Výhodou výstavby montovaného domu našou spoločnosťou je realizácia kompletného domu priamo na mieste čo vám dáva jedinečnú možnosť počas výstavby uskutočniť drobné zmeny, vidíte všetky materiály, ktoré sa zabudujú do vášho domu, nemusíte cestovať do vzdialených montážnych hál a nie ste obmedzený pri navrhovaní vlastného typu domu prefabrikovanými panelmi.

 

Individuálna výstavba

Máte víziu vlastného domu? Navrhnite si vlastný dom podľa svojich predstáv alebo nám ukážte aký dom si predstavujete postaviť. Dokážeme naprojektovať a postaviť dom na mieru a bude vás finančne stať rovnako ako dom z našej produkcie.

 

Revízne správy a tlakové skúšky

Po dokončení domu vám radi zabezpečíme potrebné odborné skúšky tzv. revízie vnútornej elektroinštalácie a bleskozvodu, komína, tlakové skúšky vodovodných rozvodov a kanalizácie.

 

Ekologické materiály

Všetky materiály a súčasti domu, ktoré používame pri realizácií domu sú od výrobcov renomovaných značiek, ktoré pôsobia na našom trhu dlhodobo. Tým vám garantujeme, že všetky materiály majú platné certifikáty a sú zdravotne nezávadné s vysokou kvalitou.

 

 

© Copyright 2023 ENERGYHOUSE