Stavebné povolenie

Vybavenie stavebného povolenia s potrebnou dokumentáciou radi zabezpečíme za vás, ušetríte čas, starosti aj peniaze, nakoľko naši klienti majú stavebné povolenie ZADARMO.

 

Začiatok realizácie po vydaní stavebného povolenia

S realizáciou montovaného domu vieme začať do dvoch týždňov od nadobudnutia právoplatnosti stavebného povolenia.

 

Nadštandardné vybavenie a služby v cene štandardu

Široké vybavenie a služby v základnej cene štandardu.

 

Rýchlosť výstavby

Dĺžka výstavby montovaného domu vrátane realizácie základovej dosky je od troch do štyroch mesiacov v závislosti od typu projektu.

 

Záruka 30 rokov na statiku

Svojim stavbám veríme, používame kvalitné výrobky a materiály. Vďaka tomu si dovolíme vám poskytnúť zmluvnú záruku na statiku konštrukcie 30 rokov.

 

Fixná cena v zmluve bez doplatkov navyše

Naša cena katalógového a individuálneho projektu je garantovaná v zmluve.

Pokiaľ má klient požiadavky na úpravu katalógového projektu, prípadne záujem o individuálny projekt, tak si s klientom prejdeme podrobne všetky požiadavky, ktoré projektant zapracuje a po odsúhlasení sa vystaví konečná cenová ponuka, ktorá je pevne stanovená a garantovaná v zmluve.

 

Energetická úspornosť

Ekonomická prevádzka vďaka tepelnoizolačným vlastnostiam použitých materiálov a navrhnutej kompletnej konštrukcie.

Flexibilita výstavby

Výhodou výstavby montovaného domu našou spoločnosťou je realizácia kompletného domu priamo na mieste čo vám dáva jedinečnú možnosť počas výstavby uskutočniť drobné zmeny, vidíte všetky materiály, ktoré sa zabudujú do vášho domu, nemusíte cestovať do vzdialených montážnych hál a nie ste obmedzení pri navrhovaní vlastného typu domu prefabrikovanými panelmi.

 

Individuálna výstavba

Máte víziu vlastného domu? Navrhnite si vlastný dom podľa svojich predstáv alebo nám ukážte aký dom si predstavujete postaviť. Dokážeme naprojektovať a postaviť dom na mieru a bude vás finančne stať rovnako ako dom z našej produkcie. Bonusom pri realizácií individuálneho projektu našou spoločnosťou je PROJEKT ZADARMO.

 

Revízne správy a tlakové skúšky

Po dokončení domu vám radi zabezpečíme potrebné odborné skúšky tzv. revízie vnútornej elektroinštalácie a bleskozvodu, komína, tlakové skúšky vodovodných rozvodov a kanalizácie.

 

Ekologické materiály

Všetky materiály a súčasti domu, ktoré používame pri realizácií domu sú od výrobcov renomovaných značiek, ktoré pôsobia na našom trhu dlhodobo. Tým vám garantujeme, že všetky materiály majú platné certifikáty a sú zdravotne nezávadné s vysokou kvalitou.

 

Zvuková izolácia

Akustická pohoda zabezpečená konštrukčným systémom, plnohodnotná betónová podlahová konštrukcia v podkroví.

 

Postupné bezpečné financovanie

Na stavbu rodinného domu nepotrebujeme od vás žiadne vysoké pred zálohy ako býva praxou. Keďže domy staviame priamo na mieste, vždy vám fakturujeme nižšie čiastky na základe práve vykonávaných prác na vašom dome.

© Copyright 2015 Fenix – Real Invest Group, s.r.o. Tvorba web stránok - tricode.sk